Uitslagen

In volgende link zijn de uitslagen van het Kinjer-OLS te vinden.

In onderstaande de uitslagen van 2 juli.


Sint Johannes & Sint Clemens Merkelbeek

zondag 2 juli 2017

  1. Beste bordjesdrager oude exercitie

1e pr. 45. Sint Catharina Stramproy 90%

2e pr. nl. 67. Sint Sebastianus Voerendaal 88,67%

3e pr. nl. 132. Sint Sebastianus Mheer 88,67%

4e pr. nl. 39. Sint Sebastianus Schinnen 88,67%

5e pr. 41. Sint Paulus Roggel 88,33%

6e pr. 93. Sint Anna Merum 87,5%

  1. Beste commandant oude exercitie

1e pr. 132. Sint Sebastianus Mheer 87,25%

2e pr. 111. Sint Martinus Vaesrade 86,75%

3e pr. 108. Sint Paulus Epen 86,25%

  1. Beste defilé oude exercitie

1e pr. 84. Sint Hubertus Ubachsberg 89,5%

2e pr. 108. Sint Paulus Epen 89,25%

3e pr. 52. Sint Sebastianus Margraten 89%

  1. Beste houding optocht oude exercitie

1e pr. 148. Sint Maternus Wijlre 93%

2e pr. 100. HH. Marcellinus en Petrus Geleen 92,5%

3e pr. 136. Sint Sebastianus Klimmen 91,75%

  1. Beste tambour-majoor oude exercitie

1e pr. 148. Sint Maternus Wijlre 93,17%

2e pr. 132. Sint Sebastianus Mheer 92,67%

3e pr. 108. Sint Paulus Epen 92%

  1. Beste vaandeldrager oude exercitie

1e pr. 111. Sint Martinus Vaesrade 91,25%

2e pr. nl. 91. Sint Sebastianus Eys 90,5%

3e pr. nl. 148. Sint Maternus Wijlre 90,5%

  1. Mooiste geheel oude exercitie

1e pr. 45. Sint Catharina Stramproy 94,33%

2e pr. 132. Sint Sebastianus Mheer 93,33%

3e pr. 148. Sint Maternus Wijlre 93,17%

  1. Beste marketentster oude exercitie

1e pr. 122. Sint Lucia Horst: Daniëlle Maas-Faessen 85,83%

  1. Beste marketentstergroep oude exercitie

1e pr. 84. Sint Hubertus Ubachsberg 95%

2e pr. nl. 108. Sint Paulus Epen 93,33%

3e pr. nl. 7. Sint Sebastianus Mechelen 93,33%

  1. Mooiste koningin oude exercitie

1e pr. 67. Sint Sebastianus Voerendaal 91,5%

2e pr. 69. Jonge en Oude Nobele Valkenburg 91,33%

3e pr. 108. Sint Paulus Epen 90,83%

  1. Mooiste koningspaar oude exercitie

1e pr. 122. Sint Lucia Horst 94,83%

2e pr. nl. 84. Sint Hubertus Ubachsberg 94,33%

3e pr. nl. 100. HH. Marcellinus en Petrus Geleen 94,33%

  1. Beste bordjesdrager nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 23. Sint Joris Wessem 90,33%

2e pr. 149. Sint Joseph Buchten 90%

3e pr. 104. Sint Sebastianus Herkenbosch 89,83%

4e pr. nl. 145. Sint Oda Boshoven 89,67%

5e pr. nl. 36. Wilhelmina Hingen 89,67%

6e pr. 103. Sint Lambertus Broeksittard 89,33%

  1. Beste commandant nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 137. Sint Salvius Limbricht 89,75%

2e pr. nl. 140. Sint Willibrordus Obbicht 89,25%

3e pr. nl. 62. Sint Petrus & Paulus Susteren 89,25%

  1. Beste defilé nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 149. Sint Joseph Buchten 94,75%

2e pr. 145. Sint Oda Boshoven 94,5%

3e pr. nl. 36. Wilhelmina Hingen 94,25%

  1. Beste houding optocht nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 23. Sint Joris Wessem 92,5%

2e pr. 66. Sint Urbanus Montfort 91,5%

3e pr. nl. 140. Sint Willibrordus Obbicht 91%

  1. Beste tambour-majoor nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 149. Sint Joseph Buchten 94,67%

2e pr. 140. Sint Willibrordus Obbicht 92,5%

3e pr. 36. Wilhelmina Hingen 90%

  1. Beste vaandeldrager nieuwe exercitie gewapend

1e pr. nl. 101. Sint Martinus Holtum 92%

2e pr. nl. 66. Sint Urbanus Montfort 92%

3e pr. 33. Sint Job Leuken 91,25%

  1. Mooiste geheel nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 149. Sint Joseph Buchten 93,33%

2e pr. 23. Sint Joris Wessem 93,17%

3e pr. 66. Sint Urbanus Montfort 92,83%

  1. Mooiste koningin nieuwe exercitie gewapend

1e pr. nl. 33. Sint Job Leuken 92%

2e pr. nl. 66. Sint Urbanus Montfort 92%

3e pr. 118. Sint Andreas Melick: Lian Hamans 91,83%

  1. Mooiste koningspaar nieuwe exercitie gewapend

1e pr. 149. Sint Joseph Buchten 94,67%

2e pr. 141. Eendracht Grevenbicht 91,5%

3e pr. 145. Sint Oda Boshoven 91,33%

  1. Beste bordjesdrager nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. nl. 77. Sint Sebastianus Laar 88,5%

2e pr. nl. 115. Sint Agatha Haelen 88,5%

3e pr. 88. Sint Jacobus Hunsel 88%

4e pr. nl. 44. Sint Mathias & Cornelius Posterholt 87,83%

5e pr. nl. 53. Sint Hubertus Kessel 87,83%

6e pr. 57. Sint Urbanus Maasniel 87,5%

  1. Beste commandant nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 34. Sint Sebastianus Neer 96,5%

2e pr. 85. Sint Nicolaas Heythuysen 93,25%

3e pr. 124. Sint Michaël Brachterbeek 92,25%

  1. Beste defilé nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 85. Sint Nicolaas Heythuysen 93,25%

2e pr. 22. Sint Sebastianus Heel 91,5%

3e pr. nl. 88. Sint Jacobus Hunsel 91,25%

  1. Beste houding optocht nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 34. Sint Sebastianus Neer 91,5%

2e pr. nl. 57. Sint Urbanus Maasniel 89,5%

3e pr. nl. 22. Sint Sebastianus Heel 89,5%

  1. Beste tambour-majoor nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 57. Sint Urbanus Maasniel 92,17%

2e pr. 85. Sint Nicolaas Heythuysen 87,33%

3e pr. 22. Sint Sebastianus Heel 86,17%

  1. Beste vaandeldrager nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 57. Sint Urbanus Maasniel 93%

2e pr. nl. 102. Sint Hubertus Beringe 92,75%

3e pr. nl. 47. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo 92,75%

  1. Mooiste geheel nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 58. Sint Jan Grubbenvorst 93,5%

2e pr. nl. 22. Sint Sebastianus Heel 92,33%

3e pr. nl. 34. Sint Sebastianus Neer 92,33%

  1. Mooiste koningin nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 44. Sint Mathias & Cornelius Posterholt: Petra Dortangs 95%

2e pr. 55. Sint Sebastianus Ell: Milou Custers 92%

3e pr. 80. Sint Martinus Horn: Marjan Helwegen-Hodzelmans 90,67%

  1. Mooiste koningspaar nieuwe exercitie ongewapend

1e pr. 81. Sint Martinus Tegelen 90,5%

2e pr. nl. 77. Sint Sebastianus Laar 90,33%

3e pr. nl. 44. Sint Mathias & Cornelius Posterholt 90,33%

  1. Beste bordjesdrager Belgische exercitie

1e pr. 78. Sint-Martinus Niel-bij-As 87,17%

2e pr. 10. Sint-Laurentius Meeswijk 85,83%

3e pr. 106. Sint-Servatius Raam 85,33%

4e pr. 20. Sint-Hubertus Manestraat 85%

  1. Beste commandant Belgische exercitie

1e pr. 78. Sint-Martinus Niel-bij-As 89,5%

2e pr. 106. Sint-Servatius Raam 86,5%

  1. Beste defilé Belgische exercitie

1e pr. 130. Sint-Martinus Grootbeersel 87,5%

2e pr. 90. Sint-Elisabeth Stokkem 82,25%

  1. Beste houding optocht Belgische exercitie

1e pr. 130. Sint-Martinus Grootbeersel 89,5%

2e pr. 78. Sint-Martinus Niel-bij-As 85,75%

  1. Beste tambour-majoor Belgische exercitie

1e pr. nl. 78. Sint-Martinus Niel-bij-As 90,83%

2e pr. nl. 20. Sint-Hubertus Manestraat 90,83%

  1. Beste vaandeldrager Belgische exercitie

1e pr. 8. Sint-Amandus Opglabbeek 92%

2e pr. 130. Sint-Martinus Grootbeersel 89,5%

  1. Mooiste geheel Belgische exercitie

1e pr. 78. Sint-Martinus Niel-bij-As 88,67%

2e pr. 90. Sint-Elisabeth Stokkem 88,5%

  1. Mooiste koningin Belgische exercitie

1e pr. nl. 106. Sint-Servatius Raam 90,83%

  1. Mooiste koningspaar Belgische exercitie

1e pr. 10. Sint-Laurentius Meeswijk 86,17%

  1. Beste marketentstergroep Belgische exercitie

1e pr. 90. Sint-Elisabeth Stokkem 75,83%

  1. Mooiste hofdame Belgische exercitie

1e pr. 20. Sint-Hubertus Manestraat: Marie-Josée Bokken 82,33%

  1. Beste bordjesdrager gildenexercitie

1e pr. 144. Sint Rochus Stevensweert 92%

2e pr. 9. Sint Aldegundis Buggenum 90,83%

3e pr. 51. Sint Michaël Thorn 89,83%

4e pr. 142. Sint Catharina Gilde Weert 89,5%

5e pr. 134. Sint Sebastianus Sevenum 89,33%

6e pr. nl. 87. Bussen Schutten Neer 88,33%

  1. Beste commandant gildenexercitie

1e pr. 87. Bussen Schutten Neer 95%

2e pr. 109. Sint Urbanus Belfeld 90,5%

3e pr. 64. Sint Lambertus Helden 90%

  1. Beste defilé gildenexercitie

1e pr. 144. Sint Rochus Stevensweert 92,75%

2e pr. 87. Bussen Schutten Neer 91,5%

3e pr. 142. Sint Catharina Gilde Weert 90,25%

  1. Beste houding optocht gildenexercitie

1e pr. 105. Sint-Dionysius Opoeteren 89,5%

2e pr. 142. Sint Catharina Gilde Weert 89%

3e pr. 95. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille 88,5%

  1. Beste tambour-majoor gildenexercitie

1e pr. 144. Sint Rochus Stevensweert 92,67%

2e pr. 87. Bussen Schutten Neer 91,67%

3e pr. 105. Sint-Dionysius Opoeteren 90%

  1. Beste vaandeldrager gildenexercitie

1e pr. 105. Sint-Dionysius Opoeteren 92,75%

2e pr. 9. Sint Aldegundis Buggenum 92,25%

3e pr. 61. Sint-Laurentius Bocholt 92%

  1. Mooiste geheel gildenexercitie

1e pr. 142. Sint Catharina Gilde Weert 93,67%

2e pr. 87. Bussen Schutten Neer 93,5%

3e pr. 64. Sint Lambertus Helden 92,67%

  1. Mooiste keizerspaar in gildekleding

1e pr. 144. Sint Rochus Stevensweert 90,17%

  1. Mooiste koning in gildekleding

1e pr. 142. Sint Catharina Gilde Weert 91,17%

  1. Mooiste koningin gildenexercitie

1e pr. 51. Sint Michaël Thorn: Mariet Creemers 92,83%

2e pr. 16. Sint Sebastianus Beegden: Henny Tobben 91,17%

  1. Mooiste koningspaar gildenexercitie

1e pr. nl. 16. Sint Sebastianus Beegden 87%

2e pr. nl. 9. Sint Aldegundis Buggenum 87%

  1. Beste marketentstergroep gildenexercitie

1e pr. 61. Sint-Laurentius Bocholt 89,17%

  1. Mooiste hofdamesgroep gildenexercitie

1e pr. 113. Sint-Catharina Beek 86,83%

  1. Beste majorettes

1e pr. 54. Sint Lucie Nederweert Eind 91,5%

  1. Beste standaardruiter

1e pr. 64. Sint Lambertus Helden 88,5%

  1. Esprit

1e pr. 34. Sint Sebastianus Neer 90,14%

  1. Brabants vendelen in optocht

1e pr. 109. Sint Urbanus Belfeld 90,75%

2e pr. 87. Bussen Schutten Neer 88,25%

  1. Brechts vendelen in optocht

1e pr. 147. Sint-Martinus Kessenich 65,75%

  1. Beste bieleman

1e pr. 5. Sint Leendert Urmond: Huub Paulissen 81,5%

  1. Beste bielemannengroep

1e pr. 141. Eendracht Grevenbicht 86,17%

2e pr. nl. 136. Sint Sebastianus Klimmen 85,5%

  1. Beste bielemannengroep jeugd

1e pr. 66. Sint Urbanus Montfort 89,5%

  1. Beste hospitaalsoldaat

1e pr. nl. 84. Sint Hubertus Ubachsberg: Udo Tummers 83,75%

  1. Beste sappeur

1e pr. 122. Sint Lucia Horst: Maikel van Helden 86,67%

  1. Beste sappeursgroep

1e pr. 2. Sint Lambertus Oirsbeek 86,67%

  1. Beste soetelaarster

1e pr. 121. Sint Petrus Kelpen-Oler: Yvonne Hulsers 83,33%

  1. Beste soetelaarstersgroep

1e pr. 139. Sint Antonius Stramproy 95%

  1. Modelste generaal

1e pr. 84. Sint Hubertus Ubachsberg: Wim Hoenen 93,83%

  1. Mooist geklede generaal

1e pr. 145. Sint Oda Boshoven: Wiel van Leuken 92,67%

2e pr. 85. Sint Nicolaas Heythuysen: René Hermans 92%

3e pr. 91. Sint Sebastianus Eys: Leo Eijkenboom 91,5%

  1. Mooiste keizer in uniform

1e pr. 100. HH. Marcellinus en Petrus Geleen : Frans Pluijmers 91%

  1. Mooiste keizerin

1e pr. 38. Sint Gregorius De Grote Brunssum 94,17%

2e pr. 132. Sint Sebastianus Mheer: Annemarie Scholtes-Oelfke 93%

3e pr. nl. 92. Sint Martinus Houthem: Chris Schrooders – Moonen 92%

  1. Mooiste keizerspaar in jacquet

1e pr. 132. Sint Sebastianus Mheer 91,5%

  1. Mooiste keizerspaar in uniform

1e pr. 145. Sint Oda Boshoven 91,83%

2e pr. 128. Sint Martinus Linne 89,5%

  1. Mooiste koning in jacquet

1e pr. 25. Sint Barbara Tungelroy 83,67%

  1. Mooiste koningin jeugd

1e pr. 45. Sint Catharina Stramproy: Maud van Melick 91%

  1. Mooiste koningspaar jeugd

1e pr. nl. 144. Sint Rochus Stevensweert 90%

  1. Mooiste koning in uniform

1e pr. 146. Sint Antonius Altweerterheide: Andre Salmans 90,5%

  1. Mooiste koningspaar in jacquet

1e pr. 3. Sint Antonius Slek 86,83%

  1. Beste marketentster nieuwe exercitie

1e pr. 123. Heilig Kruis Grevenbicht 88,17%

  1. Beste marketentstergroep nieuwe exercitie

1e pr. 129. Sint Remigius Meerssen 89,83%

2e pr. 58. Sint Jan Grubbenvorst 89,33%

3e pr. 66. Sint Urbanus Montfort 87,83%

  1. Beste marketentstergroep jeugd

1e pr. 50. Sint Martinus Born 90,5%

  1. Mooiste hofdame jeugd

1e pr. 35. Sint Hubertus Nattenhoven: Britt Schmitz 91%

  1. Mooiste hofdamesgroep jeugd

1e pr. 117. Prins Hendrik Sint Odiliënberg 90%

  1. Oude exercitie – Serie C

1e pr. 2. Sint Lambertus Oirsbeek 79,15%

2e pr. 84. Sint Hubertus Ubachsberg 78,05%

  1. Beste commandant oude exercitie

1e pr. 2. Sint Lambertus Oirsbeek 84%

2e pr. 67. Sint Sebastianus Voerendaal 80,88%

  1. Beste linkerguide

1e pr. 67. Sint Sebastianus Voerendaal 72,5%

2e pr. 108. Sint Paulus Epen 71%

  1. Beste rechterguide

1e pr. 108. Sint Paulus Epen 76,5%

2e pr. 136. Sint Sebastianus Klimmen 73,5%

  1. Nieuwe exercitie

1e pr. 23. Sint Joris Wessem 89,5%

2e pr. 34. Sint Sebastianus Neer 88,57%

  1. Beste commandant nieuwe exercitie

1e pr. 23. Sint Joris Wessem 90,67%

2e pr. 34. Sint Sebastianus Neer 89,67%

  1. Brabants individueel vendelen klasse C

1e pr. 139. Sint Antonius Stramproy: Abu Demba 80%

  1. Brabants individueel vendelen klasse jeugd

1e pr. 9. Sint Aldegundis Buggenum: Daan Steenbekkers 80%

  1. Brabants individueel vendelen vaandelklasse

1e pr. 64. Sint Lambertus Helden: Peter van Lier 74,58%

  1. Brabants vendelzwaaien in groep jeugd

1e pr. 9. Sint Aldegundis Buggenum 79,17%

2e pr. 87. Bussen Schutten Neer 73,33%

  1. Brabants vendelzwaaien in groep senioren

1e pr. 45. Sint Catharina Stramproy 80%

2e pr. 139. Sint Antonius Stramproy 71,25%

3e pr. 87. Bussen Schutten Neer 63,33%

  1. Brechts individueel vendelen klasse B

1e pr. 107. Sint-Joris Kaulille: Roel Plessers 71,43%

  1. Marswedstrijden 1e-divisie, sectie A

1e pr. 103. Sint Lambertus Broeksittard 87,83%

  1. Marswedstrijden 1e-divisie, sectie B

1e pr. 137. Sint Salvius Limbricht 88,33%

  1. Marswedstrijden 1e-divisie, sectie C

1e pr. 33. Sint Job Leuken 86,33%

  1. Beste tamboer-majoor 1e-divisie

1e pr. 1. Sint Gertrudis Amstenrade 89,2%

2e pr. 103. Sint Lambertus Broeksittard 88,5%

  1. Marswedstrijden 2e-divisie, sectie A

1e pr. 31. Sint-Sebastiaan Grote-Brogel 82,5%

  1. Marswedstrijden 2e-divisie, sectie B

1e pr. 76. Sint Joseph Vijlen 86,33%

  1. Marswedstrijden 2e-divisie, sectie C

1e pr. 149. Sint Joseph Buchten 84,67%

  1. Beste tamboer-majoor 2e-divisie

1e pr. nl. 111. Sint Martinus Vaesrade 84,5%

  1. Marswedstrijden 3e-divisie, sectie A

1e pr. 18. Sint Petrus Roggel 90,67%

  1. Marswedstrijden 3e-divisie, sectie B

1e pr. 7. Sint Sebastianus Mechelen 89%

  1. Marswedstrijden 3e-divisie, sectie C

1e pr. 36. Wilhelmina Hingen 89%

  1. Beste tamboer-majoor 3e-divisie

1e pr. 23. Sint Joris Wessem 92,1%

2e pr. 36. Wilhelmina Hingen 87%

  1. Marswedstrijden 4e-divisie, sectie A

1e pr. nl. 124. Sint Michaël Brachterbeek 85%

  1. Marswedstrijden 4e-divisie, sectie B

1e pr. 57. Sint Urbanus Maasniel 84%

  1. Marswedstrijden 4e-divisie, sectie C

1e pr. 17. Sint Cornelius Swartbroek 80,5%

  1. Beste tamboer-majoor 4e-divisie

1e pr. 57. Sint Urbanus Maasniel 85,9%

2e pr. nl. 80. Sint Martinus Horn 83%

  1. Marswedstrijden jeugd-divisie, sectie A

1e pr. 12. Sint Severinus Grathem 84%

  1. Beste tamboer-majoor jeugd-divisie

1e pr. 12. Sint Severinus Grathem 84,4%

  1. Concertwedstrijden 1e-divisie, sectie B

1e pr. 40. Sint Sebastiaan Schimmert 83%

  1. Concertwedstrijden 2e-divisie, sectie A

1e pr. 116. Sint Sebastianus Heerlen 84,25%

  1. Concertwedstrijden 2e-divisie, sectie B

1e pr. 52. Sint Sebastianus Margraten 81,5%

  1. Concertwedstrijden 3e-divisie, sectie A

1e pr. 26. Sint Joseph Stein 85%

  1. Concertwedstrijden 3e-divisie, sectie B

1e pr. 91. Sint Sebastianus Eys 83,75%

  1. Concertwedstrijden jeugd-divisie, sectie A

1e pr. 129. Sint Remigius Meerssen 80%

  1. Solistenwedstrijden 1e-divisie blaasinstrumenten

1e pr. 138. St. George Simpelveld: Esther Scheren 89,6%

  1. Solistenwedstrijden 3e-divisie blaaswedstrijden

1e pr. nl. 45. Sint Catharina Stramproy: Anouk Konings 83,3%

2e pr. nl. 23. Sint Joris Wessem: Jan Geudens 83,3%

  1. Solistenwedstrijden 4e-divisie blaasinstrumenten

1e pr. 62. Sint Petrus & Paulus Susteren: Roselien Craenen 84,7%

2e pr. 74. Sint Jan Nieuwstadt: Demi Vaessen 82,1%

3e pr. 62. Sint Petrus & Paulus Susteren: Anne Köhlen 81,3%

4e pr. 140. Sint Willibrordus Obbicht: Jan de Jong 80,8%

  1. Solistenwedstrijden 5e-divisie blaaswedstrijden

1e pr. 91. Sint Sebastianus Eys: Juliëtte Lahaije 83,7%

2e pr. 140. Sint Willibrordus Obbicht: Marike de Jong 83,5%

3e pr. 74. Sint Jan Nieuwstadt: Finn de Vos 83,4%

4e pr. 36. Wilhelmina Hingen: Judith Goertz 82,3%

5e pr. nl. 7. Sint Sebastianus Mechelen: Kyara Lindelauf 82,2%

6e pr. nl. 85. Sint Nicolaas Heythuysen: Brit Winkel, van de 82,2%

  1. Solistenwedstrijden jeugd-divisie blaasinstrumenten

1e pr. 62. Sint Petrus & Paulus Susteren: Shalina van der Biesen 85,5%

2e pr. 129. Sint Remigius Meerssen: Isa Hollands 83,8%

3e pr. 104. Sint Sebastianus Herkenbosch: Lindy Strik 83,5%

4e pr. 34. Sint Sebastianus Neer: Amy Stemkens 83,1%

  1. Militaire Signalen afdeling A: Kleine trom

1e pr. 111. Sint Martinus Vaesrade: Robin Verkissen 85%

  1. Solistenwedstrijden 1e-divisie slagwerk

1e pr. 50. Sint Martinus Born: Bram Deuss 88,2%

  1. Solistenwedstrijden 2e-divisie slagwerk

1e pr. 60. Sint Michaël Doenrade: Django Goffin 87,9%

  1. Solistenwedstrijden 3e-divisie slagwerk

1e pr. 111. Sint Martinus Vaesrade: Robin Verkissen 86,5%

  1. Solistenwedstrijden 4e-divisie slagwerk

1e pr. 145. Sint Oda Boshoven: Lars Koolen 85,6%

2e pr. 72. Sint Jan Baexem: Jarno Schlicher 85,1%

  1. Solistenwedstrijden 5e-divisie slagwerk

1e pr. 136. Sint Sebastianus Klimmen: Dylano Franssen 87,8%

2e pr. 111. Sint Martinus Vaesrade: Youri Pisters 85,3%

3e pr. 52. Sint Sebastianus Margraten: Evie Mulleneers 85,1%

4e pr. 52. Sint Sebastianus Margraten: Zowie Bessems 85%

5e pr. 12. Sint Severinus Grathem: Milan Muysers 84,7%

6e pr. 52. Sint Sebastianus Margraten: Sascha Onnou 83,6%

  1. Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk

1e pr. 26. Sint Joseph Stein: Yoeri Schoens 90%

2e pr. 62. Sint Petrus & Paulus Susteren: Dylan Rütten 87,1%

3e pr. 137. Sint Salvius Limbricht: Vik Lebens 85,5%

4e pr. 104. Sint Sebastianus Herkenbosch: Jon Schoemakers 85,4%

5e pr. 40. Sint Sebastiaan Schimmert: Casper Jacobs 85,2%

6e pr. 92. Sint Martinus Houthem: Niek Ruiter 85,1%

  1. Militaire Signalen afdeling B: Signaalhoorn in Bb

1e pr. 44. Sint Mathias & Cornelius Posterholt: Ben Haasen 82%

  1. Militaire Signalen afdeling B: Kleine trom

1e pr. 60. Sint Michaël Doenrade: Django Goffin 90%

 

De uitslagen blijven tot 1 augustus 2017 onder voorbehoud.

Per 1 augustus worden deze definitief.

Opmerkingen kan u tot 1 augustus 2017 richten aan wedstrijdcom@olsfederatie.com.